Search

Neta Sertifikasyon’a Hoşgeldiniz

0 (232) 290 55 95
Hakkımızda
TARİHÇE

2017 yılında faaliyete başlayan ve merkezi İzmir’de bulunan kuruluşumuz, Ürün Güvenliği Testleri ve Belgelendirme, Sistem Belgelendirme, Endüstriyel Hizmetler, Eğitim, Periyodik Kontroller ve Kişi/Çevre Ölçümleri alanlarında müşterilerine en son ve en yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır. Tüm Türkiye’de coğrafi alan kısıtlaması olmadan denetim ve belgelendirme faaliyetlerinde bulunmaktadır.

TS EN ISO/IEC 17020 standardına göre A Tipi Muayene Kuruluşu TÜRKAK tarafından akredite edilmiştir. NETA kurulduğu ilk günden itibaren, paydaşlarımızın yanında olup tüm sertifikasyon, muayene ve gözetim hizmeti ihtiyaçlarını karşılamaya çalışarak, ülkemizin önde gelen kuruluşlarının tercih ettiği Periyodik kontrol, belgelendirme ve uygunluk değerlendirme kuruluşu olmayı başarmıştır.

VİZYONUMUZ

Çözüm odaklı, iş bilinciyle muayene ve uygunluk değerlendirme hizmetlerinde Türkiye’nin tanınır, saygın akredite kuruluşları arasında olmak.

MİSYONUMUZ

Sürdürülebilir yaklaşım, tarafsız ve bağımsız bir şekilde belgelendirme, uygunluk değerlendirmesi, muayene ve eğitim alanında profesyonel ve yenilikçi hizmetler sunmaktır. Bu bağlamda toplumun kalite, güvenlik ve yaşama gücüne katkıda bulunmak temel bilincimizdir. NETA Sertifikasyon sahip olduğu akreditasyonu ve her biri kendi mesleğinde uzmanlaşmış profesyonel kadrosu ile hizmet vermek ve bu zengin kaynağı en etkin, en verimli şekilde kullanıp, yaratıcı, yenilikçi ve rasyonel bakış açısıyla birleştirerek hizmetlerimizi oluşturmak.

Hedefimiz

NETA Sertifikasyon, müşterilerine risk yönetim stratejileri için sürdürülebilir ve ölçülebilir katma değer yaratmayı hedeflemektedir.